Lodní průmysl

Vyrábíme reverzní osmózy, mineralizační a dávkovací stanice.

Zobrazit více

Úprava vody

Kde je voda, tam je život.

Zobrazit více

Proč spolupracovat s námi?

Naše firma působí na trhu již více než 20 let. Od jejího počátku se soustředíme na úpravu jak slané, tak sladké vody. Při přeměně mořské vody na pitnou jsou naším působištěm zejména výletní zaoceánské lodě plující po celém světě. Sladkou vodu upravujeme podle jakýchkoliv požadavků zákazníka. Díky dlouhodobým zkušenostem v oboru disponujeme širokou škálou nabízených služeb.

Náš postup při úpravě vody

Analýza
Analýza

1.

Seznámíme se s požadavky zákazníka, a to nejlépe na místě budoucího úkonu. Prostředí si detailně zaměříme. Uděláme si prostorový přehled o tom, jak bude budoucí úprava rozložena. Prakticky musíme zjistit veškeré informace pro zhodnocení situace.

Rozbor
Akreditovaný rozbor vody

2.

Nežádoucí látky, které je třeba odstranit, je nutno detailně identifikovat pomocí rozboru v profesionální laboratoři. Rozbor vody a všechny jeho náležitosti jsou prováděny odborným vzorkařem. Samozřejmostí je i jeho vyhodnocení.

Návrh
Návrh úpravy vody

3.

Na základě výsledků rozboru se určí způsob filtrace, či odstranění nežádoucích prvků. Zároveň se navrhne tak, aby komponenty úpravy vyhovovaly prostorově.

Předání
Realizace a následná péče

4.

Návrh je realizován a úpravna instalována odbornými techniky na určené místo. Poté dojde ke spuštění, nastavení adekvátních provozních hodnot a testování funkcí instalovaných komponentů. Provede se kontrolní odběr upravené vody. Provádíme i následnou péči - dodávání náhradních dílů, pravidelný servis, servisní prohlídky a jiné.

Zobrazit více

Máte zájem o naše služby?
Sjednejte si nezávaznou schůzku.

Sjednat nezávaznou schůzku